קרדיט: svagocircus.co.il

שוב אתם צריכים לתכנן אירוע לעובדים במשרד ואתם לא יודעים מאיפה להתחיל? אתם רוצים לערוך מסיבת יום הולדת לילד ונגמרו לכם הרעיונות? אל דאגה. נכון, זה נדמה לפעמים כאילו כבר כולם עשו הכל, כאילו כבר אי אפשר למצוא היכן לחדש ולהביא רעיונות יצירתיים. אבל אנחנו כאן כדי להוכיח לכם שאפשר גם אחרת. אם אתם מחפשים מופע אורות חוויתי, סנדאות מלהיבות ועוד, זה הזמן שלכם פשוט להמשיך לקרוא.

כולנו בסופו של דבר נשארים ילדים

אתם יודעים למה אין תחליף? לרגע בו אנחנו פוערים את הפה בתדהמה ומופתעים מעוד קסם המתרחש על הבמה. זה בדיוק סוד הקסם של הקרקס. לראות איך פעלולן הולך על חבל דק וכמעט נופל לתהום, לראות את האומן מחזיק ארבעה וחמישה כדורים בשתי ידיו, כל אלו משאירים אותנו בתדהמה. ילדים ומבוגרים כאחד. אז נכון, היום אי אפשר לראות את הקרקס המסורתי, זה שעבר עם רכבת מיוחדת בין ערים ועיירות. אבל היום אתם יכולים ליהנות מהקרקס בדרך אחרת. אנחנו כאן כדי להביא לכם את האומנות המדהימה הזו עד הבית. בין אם אתם רוצים להזמין הופעה לכבוד אירוע מיוחד. או אם אתם רוצים להפוך את האורחים שלכם אומנים ליום אחד. אפשר לקיים סדנת ג'אגלינג עבור ילדים ומבוגרים אשר רוצים להתנסות באומנות הפופולארית. אנחנו כמובן יכולים להביא סנדאות נוספות אשר ילמדו גם אתכם רזים מאומנות הקרקס המוכרת והאהובה.

עכשיו הזמן לחשוב מחוץ לקופסא

כאמור, יש דברים להם אין תחליף. זה נכון, אנחנו מבלים הרבה יותר שעות מול המסך ואנחנו חשופים לדברים מדהימים המתרחשים בכל רחבי העולם. אבל אין משהו משמח יותר, מלהיב ומרגש, כמו לראות אומן בפעולתו. ההתנסות האישית, היא זו אשר מוסיפה עוד רובד והופכת את החוויה כולה בלתי נשכחת. אנחנו מאמינים כי אומנות הקרקס היא הדרך שלנו להביא טוב, צחוק והנאה. הרי כולנו עובדים קשה, עסוקים באינספור דברים קטנים וגדולים. האם לא הגיע הזמן להניח את כל הדאגות בצד ולצלול אל תוך עולם מופלא של להטוטים וקסמים המתרחשים אל מול עיני הקהל המתלהב?

רוצים לחשוב מחוץ לקופסא? להביא לאורחים שלכם משהו שהם לא רגילים לראות? אנחנו כאן. ערן עבאדי יצר את קרקס סוואג כדי לספק לכם חוויה חדשה. כל שאנחנו צריכים זה לשמוע על הצרכים שלכם. ביחד, נבנה תוכנית קסומה ונהפוך את האירוע שלכם לחגיגה של ממש.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here