עיצוב אף ללא ניתוח

אנשים רבים לאורך לא מעט שנים היו במצב שבו הם לא היו שבעי רצון מהמראה של הפנים שלהם וממראה האף בפרט. הנושא של תיקון האף העסיק לא מעט אנשים ועד כה האפשרות היחידה אשר עמדה בפניהם היא ניתוח כירורגי שהיה לא פשוט, היה כרוך בשבירת עצמות ובהחלמה לא קצרה ולא פשוטה. כיום יש אפשרויות נוספות כמו עיצוב אף ללא ניתוח אלא בעזרת הזרקת חומרים אל מתחת לפני העור או ממש פיסול בעזרת חומרים פלסטיים כאלה ואחרים. אנשי מקצוע רבים מעולם הרפואה האסתטית מציעים מגוון רחב של טיפולים שמתאימים להרבה מאד מצבים ובזכותם אנשים יכולים להיות שלמים יותר עם איך שהם נראים.

איך מבוצע עיצוב אף ללא ניתוח?

כאמור, אין מדובר בשבירת עצם האף על מנת לשנות את המראה שלו וזה המפתח לטיפול כולו. במקום זאת ייבחן לעומק המצב של העור והפנים סביב האף ותיבדק כל אפשרות לעשות שימוש בחומרים פלסטיים שמוזרקים אל מתחת לעור על מנת לשנות את המראה של האף. בעזרת מחט דקיקה ועדינה יוחדרו חומרים אלה אל מתחת לשכבות העור החיצוניות והמטפל המנוסה ממש יבצע תהליך של פיסול שבסופו המטופל ייהנה מתוצאות מרהיבות של עיצוב אף , ללא תקופת החלמה ארוכה, ללא צלקות או שטפי דם ועם האפשרות לחזור לשגרה מיד לאחר הטיפול.

ההתקדמות המדהימה של הטיפולים האסתטיים

אין ספק שבזכות האפשרות של עיצוב האף הטיפולים הפכו להרבה יותר נגישים להרבה מאד אנשים. כל מי שמכל סיבה שהיא דחה את ההתעסקות עם המראה של האף שלו אך בתוך תוכו לא היה שלם עם עצמו – יכול כעת לפנות אל אנשי המקצוע בתחום שמכירים את הטיפול הזה ומציעים אותו וכך לטפל בעצמו אחת ולתמיד. עבור לא מעט אנשים מדובר בהגשמת חלום של ממש ובהחזרת הביטחון העצמי.

ד"ר אסנת גל זילברשמיט מציעה טיפולי אסתטיקה מגוונים ובכלל זה גם עיצוב ללא ניתוח של האף ומראה הפנים. מומלץ להגיע לקבלת ייעוץ פרטני.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here