קרדיט canva

אנחנו לא יכולים לחיות בלי אוכל, בני האדם חייבים מזון כדי להצליח להתקיים. אבל, לאורך השנים האחרונות, לצערנו, אנחנו רואים עליה דרמטית בשיעור הפרעות האכילה באוכלוסייה הכללית. יש סיבות רבות להתפשטות המגמה הזו. בין היתר, אנחנו רואים כי קשיי אכילה הם תוצאה של התפרצות הרשתות החברתיות והניסיון להגדיר מודל יופי בלתי אפשרי ויש מי שסובלים מהתופעה, משום שבבסיסה קיימת חרדה או אובססייה בנושא אחר, המקבלת ביטוי דרך האוכל. אנחנו, במרכז 'רוח בכפר', עוסקים במתן טיפול נפשי למי שמעוניינים לקבל את השליטה על החיים שלהם בחזרה. אנחנו מסיימים עם גמילה ממשככי כאבים , גמילה מהתמכרויות וגם, טיפול בבעיות אכילה שונות.

למה האשפוז הוא כלי הטיפול האפקטיבי ביותר

יש מי ששואלים אותנו מדוע אנחנו מעודדים אשפוז של המטופל במתחם נפרד לצורך השלמת התהליך. הרי על פניו, אנחנו יכולים להניח כי הדרך הטובה ביותר לערוך הפרעות אכילה טיפול, זה דווקא בסביבה המוכרת, בבית, לצד בני המשפחה והקרובים. אבל אנחנו רוצים לשתף אתכם בכך שכל תהליך של שינוי, הוא אתגר משמעותי. אנחנו יכולים לראות זאת כמעט בכל מקום. בין אם אנחנו מדברים על גמילה מסגריות או הטמעה של פעילות ספורטיבית וכלים לקיום אורח חיים בריא. חשוב להעלות את הנקודה הזו משום שהתפקיד של האשפוז הוא להביא את המטופל או המטופלת, למקום חדש. המעבר למרחב המיועד לטיפול, בתוך קבוצה של מטופלים נוספים, מלווים על ידי אנשי צוות מקצועי, היא ככל הנראה הכלי האפקטיבי ביותר, ליצירת שינוי אמיתי, כזה שיהיה משמעותי לאורך זמן.

אנחנו לא משאירים את בני המשפחה והקרובים לבד בזירה

כל אירוע מהסוג הזה עלול לפגוע פגיעה אנושה בתא המשפחתי. יש מי שיאשימו את עצמם בטיפול לקוי במקרה ויש מי שיחששו לשלומו של המטופל או המטופלת. אנחנו רוצים להבטיח לכם כי אנחנו לא שולחים אתכם להתמודד לבד, בלי שום סיוע מקצועי. התפקיד שלנו זה להצליח לעמוד שם לצידכם. להחזיק את היד ולתת לכם כלים מקצועיים ,אשר יאפשרו לכם לקחת חלק בתהליך ההחלמה. אנחנו מאמינים כי רק מתן כלים לשיקום בתוך הקהילה, יאפשר לטיפול לתת את אותותיו גם בהמשך.

עכשיו זה הזמן שלכם לקבל עזרה

אנחנו זמינים כאן עבורכם, כל הזמן. אנחנו פה בקווי הטלפון ובאתר. אם יש לכם שאלות ואם אתם מחפשים הכוונה מקצועית, נשמח לענות לכם בהרחבה.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here